شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
تاريخ : ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰ نسخه چاپي ارسال به دوستان

قدردانی بخشدار علامرودشت از حضور حماسی مردم در انتخابات

به گزارش علامرودشت نیوز:خلیل شادی بخشدار علامرودشت با صدور پیامی از شرکت گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت تقدیر و تشکر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر مردم فهیم علامرودشت

خداوند متعال را شاکریم که انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی با حضور چشمگیر و مسئولانه مردم عزیز به پایان رسید و مردم آگاه و مؤمن بخش علامرودشت با حضور باشکوه خود اثبات کردند که همچنان در راه تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت قدم ایستاده و به پیش می روند.

این بار مردم به اندیشه ورزی و عقلانیت برخواسته از برنامه های دولت تدبیر و امید که امروز نهالی بالنده است رای دادند و با اعتماد دوبار  به دولت تدبیر و امید رسالت دولت مردان را صد چندان نمودند.

اینجانب به عنوان خادم مردم و نماینده دولت از حضور با شعور و انقلابی مردم غیور بخش علامرودشت،بویژه خانواده معظم و معزز شهدا،جانبازان،ایثارگران،دانشگاهیان،فرهنگیان،کسبه،روستاییان و عشایر غیور، همکاران محترم، نیروی نظامی و انتظامی، ناظرین، بازرسین و عوامل اجرایی صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم و برای منتخبین ملت در احراز مقام ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آرزوی موفقیت و خدمتی خالصانه و صادقانه دارم.

همچنین از تمامی کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا به خاطر حضور در عرصه انتخابات و تحقق حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است در پرتو عنایات خداوند متعال و مقتدایمان امام عصر(عج) و مقام معظم رهبری نظاره گر آینده ای روشن و امید بخش باشیم.   ان شاء الله

با احترام

خلیل شادی

بخشدار علامرودشت

 بدون دیدگاه

نظر شما چیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.