شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
تاريخ : ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸ نسخه چاپي ارسال به دوستان

شورای اسلامی شهر علامرودشت با صدور بیانیه ای از مواضع حجت الاسلام والمسلمین باقری نیا امام جمعه بخش علامرودشت حمایت کرد

به گزارش علامرودشت نیوز؛شورای اسلامی شهر علامرودشت با صدور بیانیه ای از ازبیانات حجت الاسلام والمسلمین باقری نیا امام جمعه بخش علامرودشت حمایت کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام، ادب و احترام به محضر ارواح طیبه شهدا، امام شهداو آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و آرزوی توفیق و سربلندی برای دولت محترم  تدبیر و امید.
سر تعظیم فرود می آوریم به محضر مردم شریف و بزرگوار علامرودشت، مردم بزرگی که بارها نشان داده اند همواره در کنار نظام اسلامی ایستاده اند و  به آرمان های انقلاب پایبند هستند. حضور همراه با شور و شعور این جماعت در میدان های مختلف بخصوص در دوران هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نبوده و نیست والحمدالله کارنامه ای درخشان دارند.
مسئولین در هر پست و مقامی که باشند،جایگاهشان به برکت خون شهدا و عنایت این مردم قدر شناس است، وظیفه مسئولین خدمت بی‌منت به مردم است و کوچکترین نامهربانی نسبت به انقلاب، رهبری ،خون شهدا و مردم گناهی نابخشودنی است و تاوان بسیار سختی در پیشگاه خداوند متعال دارد.

ما اعضای شورای اسلامی شهر علامرودشت ضمن حمایت قاطع و همه جانبه خود از مواضع حجت الاسلام والمسلمین باقری نیا  امام جمعه انقلابی و بصیر بخش علامرودشت و انتقادات منصفانه ایشان در خصوص روند کند ساخت و ساز در حوزه راه بویژه راه علامرودشت-احشام، از مسئولین امر انتظار داریم بیش از پیش به این بخش ولایتمدار و شهید پرور توجه نمایند و به مطالبات به حق مردم این خطه جامه عمل بپوشانند.

محمد شفیع رضایی

بهرام حسن زاده

مصطفی اسدی

سید جلال هشمی زاده

حسن عبداللهی  بدون دیدگاه

نظر شما چیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.