شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
تاريخ : ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴ نسخه چاپي ارسال به دوستان
بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی صورت گرفت:

تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان بخش علامرودشت با شهدا

به گزارش علامرودشت نیوز؛در دومین روز هفته تربیت بدنی جامعه ورزش و جوانان بخش علامرودشت به همراه جمعی از مسئولین با نثار گل و عطر افشانی مزار مطهر شهدای شهر علامرودشت یاد و خاطره و رشادت های این عزیزان را گرامی داشتند.

در این مراسم بهرام حسن زاده مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را از وظایف هر ایرانی دانست و هدف از برگزاری این مراسم را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تجدید میثاق جامعه ورزش با نظام و رهبری اعلام کرد.

وی افزود:امروز روز ادای دین ما به کسانی است که عاشقانه از وطن دفاع کردند و سهم ما را امروز آرامش و امنیت قرار دادند.

حسن زاده ادامه داد:ما امروز اینجا حضور یافته ایم تا هم عرض ارادتی داشته باشیم به ساحت شهیدان والامقام و هم فراموش نکنیم که اگر امنیت، آرامش و اقتداری داریم به پاس رشادت ها،فداکاری ها و خون پاک شهدای عزیز است.

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشت ضمن قدردانی از حضور باصفای همه مسئولین و ورزشکاران گفت:امیدواریم با همراهی مسئولین و شوراهای اسلامی شاهد شکوفایی بیش از پیش ورزش بخش باشیم.

لازم به ذکر است در این مراسم دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز علامرودشت و بانوان رزمی کار روستای چاه کور و بانوان والیبالیست شهر علامرودشت حضور پررنگ داشتند.

 

 بدون دیدگاه

نظر شما چیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.