شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
تاريخ : ۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳ نسخه چاپي ارسال به دوستان
جوانان علامرودشتی باز هم افتخار آفریدند

تیم آریا پارس علامرودشت با اقتدار قهرمان مسابقات فوتبال جام نوروزی شیخ عامر شد

به گزارش علامرودشت نیوز ; تیم آریا پارس علامرودشت با اقتدار قهرمان مسابقات فوتبال جام نوروزی شیخ عامر شد.در دیدار فینال این دوره از مسابقات که بین آریا پارس علامرودشت و ستاره سرخ احشام برگزار شد جوانان تیم فوتبال آریا پارس با یک بازی تماشایی توانستند با نتیجه ۳ -۱ حریف خود را که تیم فوتبال ستاره سرخ احشام بود و بازیکنان زیادی را از لامرد در اختیار  گرفته بود شکست داده و با اقتدار قهرمانی این دوره از مسابقات را بدست آوردند.

به همین مناسبت بهرام حسن زاده مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشت در پیامی قهرمانی تیم فوتبال آریا پارس علامرودشت را تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام قهرمانی تیم فوتبال آریا پارس علامرودشت در مسابقات فوتبال نوروزی شیخ عامر را که در کمال شایستگی حاصل شد، به مربی،سرپرست،کلیه بازیکنان و هواداران محترم آن تیم و مردم شریف علامرودشت بویژه جامعه ورزش و جوانان صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
امیدوارم کسب این موفقیت در شروع سال جدید مقدمه‌ای برای پیروزی‌های دیگر و شادمانی‌های مستمر برای مردم عزیز و دیار قهرمان پرور علامرودشت باشد.

در پایان ضایعه درگذشت شیخ اسماعیل اسماعیلی پدر سرمربی تیم آریا پارس را خدمت دوست و برادر بزرگوارم جناب آقای هدایت اسماعیلی تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم مغفور طلب غفران و برای بازماندگان صبر مسئلت می نمایم.

ارادتمند
بهرام حسن‌زاده
مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشتبدون دیدگاه

نظر شما چیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.