شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
تاريخ : ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵ نسخه چاپي ارسال به دوستان
کامیاب،مدیر کل ورزش و جوانان فارس در سفر به علامرودشت:

هر چقدر در حوزه ورزش و برای جوانان عزیز کار کنیم باز هم کم است/پروژه زمین چمن مصنوعی فوتبال علامرودشت یک پروژه بزرگ و بسیار حائز اهمیت است/نگاه ورزشی شهردار و شورای اسلامی شهر علامرودشت قابل تحسین است

کامیاب،مدیرکل ورزش و جوانان فارس در سفر به علامرودشت:
🔴هر چقدر در حوزه ورزش و برای جوانان عزیز کار کنیم باز هم کم است/پروژه زمین چمن مصنوعی فوتبال علامرودشت یک پروژه بزرگ و بسیار حائز اهمیت است/نگاه ورزشی شهردار و شورای اسلامی شهر علامرودشت قابل تحسین است


به گزارش علامرودشت نیوز،حیدر علی کامیاب کلانتری مدیر کل ورزش و جوانان فارس،خداکرم کریمی معاون عمرانی اداره کل،حمید غلامپور رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد ضمن حضور در علامرودشت از برخی پروژه های ورزشی در حال ساخت بازدید نمودند.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در علامرودشت گفت:هر چقدر در حوزه ورزش و برای جوانان عزیز کار کنیم باز هم کم است.

کامیاب افزود: پروژه زمین چمن مصنوعی فوتبال علامرودشت یک پروژه بزرگ و بسیار حائز اهمیت است و نگاه ورزشی شهردار و شورای اسلامی شهر علامرودشت قابل تحسین است و من از مشارکتشان در این پروژه تشکر میکنم و ان شاالله با عزمی راسخ این پروژه را به سرانجام خواهیم رساند.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس از سالن ورزشی روستای چاه کور و کمالی نیز بازدید نمود و قول مساعدت در خصوص اتمام این دو پروژه نیز داده شد.

لازم به ذکر است شهردار،معاون بخشدار ،اعضای شورای اسلامی شهر و بخش علامرودشت،مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشت ضمن همراهی و عرض خیر مقدم خدمت مدیر کل ورزش و جوانان فارس و هیئت همراه به بیان مسائل و مشکلات موجود در حوزه ورزش و جوانان بخش علامرودشت پرداختند.

وبدون دیدگاه

نظر شما چیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.