شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
تاريخ : ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰ نسخه چاپي ارسال به دوستان

جلسه شورای اداری بخش علامرودشت باحضور فرماندار شهرستان لامرد برگزار شد

علامرودشت نیوز-خلیل محمدی:جلسه شورای اداری بخش علامرودشت با حضور فرماندار شهرستان لامرد ، امام جمعه شهر علامرودشت ، برخی از مسئولین شهرستان ،شورای اداری بخش، اعضای شورای اسلامی بخش ، اعضای شورای اسلامی شهر علامرودشت ، دهیاران بخش به ریاست شبانی نژاد فرماندار شهرستان لامرد در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش علامرودشت برگزار شد*.
🔸در ابتدای این جلسه شادی بخشدار علامرودشت ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه و تقدیر و تشکر از فرماندار و مسئولین جهت حضور در بخش علامرودشت ، مطالبی در حوزه های مختلف فرهنگی ، گردشگری ، سیاسی ، اجتماعی و … بخش بیان نمود و در خصوص پتانسیل ها و چالش ها و مشکلات موجود مباحثی ارائه نمود.
سپس باقری نیا امام جمعه شهر علامرودشت ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندار در بخش مباحثی در خصوص مشکلات علامرودشت بیان نمود و خواستار توسعه متوازن و هماهنگ در تمام شهرستان شد .
🔹در ادامه رضایی و میر رؤسای شورای شهر و بخش علامرودشت نیز به بیان مواردی در خصوص پتانسیل ها و مشکلات شهر و بخش پرداختند پس از آن صدیقی نماینده دهیاران گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده توسط دهیاران و اعتبارت خاص در زمینه های عمرانی و…. بخش که با شروع به کار دولت کریمه تدبیر و امید صورت گرفته است و همچنین مشکلات پیش و رو ارائه نمود که پس از آن مسئولین در حوزه های مختلف ضمن ارائه گزارش از عملکرد خود به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.
*در ادامه*?
🔸فرماندار لامرد از مدیران دستگاههای اجرایی که در شورای اداری بخش علامرودشت حضور یافتند قدردانی نمود.
🔹حسین شبانی نژاد علامرودشت را شهری با قدمت و دارای موقعیت جغرافیایی خوب دانست که نیاز به آرامش دارد و خطاب به مسئولین گفت این آرامش توسط ما مدیران تامین می شود .
وی با بیان اینکه پیگیری مطالبات و مشکلات مردم از وظایف مسئولین است گفت در چنین جلساتی است که به نوعی باید خروجی جلسه به نفع مردم باشد بدون اینکه مزاحمتی برای مردم ایجاد شود و آرامش از مردم و کسانی سلب شود .
🔸شبانی نژاد در بحث دوم صحبتهای خود به اولویت اول بخش علامرودشت موضوع راههای ارتباطی اشاره کرد و گفت اهتمام نماینده محترم و تلاشهای همه مسئولین اجرایی و پتانسیل های موجود در سطح شهرستان در رأس آن جناب دکتر علوی وزیر محترم کابینه دولت در راستای خدمت و رضایت مندی مردم است.
شبانی نژاد با اشاره به طولانی شدن عملیات اجرایی مسیر علامرودشت به احشام و مشکلات آن و در ادامه ناراحتی مردم ، مسئولین را مورد خطاب قرار داد و گفت هرکاری که در توان و بودجه جاری شهرستان است قول دهیم ،مردم ما صادق هستند و حرف را می پذیرند اگر با صداقت صحبت شود.
فرماندار لامرد گفت : مسیری کلنگ زنی شده است که بدلیل نداشتن کد پروژه تا کنون ناتمام مانده است که با مساعدت نماینده محترم دکتر علوی از بودجه توازون و رفع نقاط حادثه خیز تامین اعتبار شده که تا کنون ۲/۵کیلومتر آن کار شده است (علامرودشت_غیب الهی) و ۷/۵ کیلومتر آن در حال اجرا است (غیب الهی _کمالی) و انشاءالله همه دست به دست هم دهیم برای علامرودشت کاری که می توانیم و در توان کشور دولت و شهرستان است انجام دهیم و پروژه چهار بانده کردن علامرودشت به احشام که پروژه ای مهم و تاثیرگذار است را به سرانجام برسانیم.
🔹 شبانی نژاد یک پیام و هدیه برای مردم علامردشت داشت و گفت با پیگیریهایی نماینده محترم شهرستان ، مدیریت کل راه و شهرسازی لارستان و مسئولین شهرستان خوشبختانه توجیه فنی مسیر علاموردشت – تخته مورد موافقت قرار گرفته است و این اطمینان را می دهیم جهت خروج علامرودشت از بن بست این مطالبه را به مانند تونل شهید باقری و قطعه دوم تونل به خلیلی به مرحله اجرا برسانیم.
🔸 فرماندار لامرد از ایجاد شهرک صنعتی که قدمی در راه توزیع صنایع پایین دست آلومنیوم و به تبع آن بکارگیری نیروی بومی منطقه ،در بخش علامرودشت و همچنین تقویت و حمایت از موزه مردم شناسی علامرودشت استقبال کرد.
🔹در پایان نماینده عالی دولت در شهرستان، لامرد را نگین فارس دانست و تسریع کرد اکنون با توسعه شهرستان و اتفاقات اخیر و حضور استاندار و دو وزیر در یک ماهه اخیر می طلبد وحدت در سطح بخش ها تقویت کنیم تا بهره نهایی به نفع مردم باشد و آرامش، آسایش، امید و شادابی که مطالبه مردم است ارمغان دهیم .

 بدون دیدگاه

نظر شما چیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.