شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 15
تاريخ : ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴ نسخه چاپي ارسال به دوستان
مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشت خبر داد:

از پیشکسوتان و مدال آوران ورزشی بخش علامرودشت تجلیل می شود

به گزارش علامرودشت نیوز؛مراسم تجلیل از پیشکسوتان و مدال آوران ورزشی بخش علامرودشت با حضور مسئولین بخش و شهرستان برگزار خواهد شد.

بهرام حسن زاده مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشت ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی گفت:با هماهنگی هایی که با اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد انجام داده ایم ان شالله مراسم تجلیل از مدال آوران ورزشی بخش علامرودشت را روز سه شنبه( ۱ آبان ۱۳۹۷) برگزار خواهیم نمود و این مراسم با حضور مسئولین بخش و شهرستان و همچنین خانواده های محترم ورزشکاران مدال آور برگزار خواهد شد که ساعت و مکان آن طی نامه رسمی برای مدعوین ارسال خواهد شد.

حسن زاده افزود:مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزشی بخش علامرودشت نیز در برنامه داریم ولی متاسفانه فقط چهار روستا اسامی پیشکسوتان ورزشی را برای این نمایندگی ارسال کرده اند که پس از تکمیل لیست پیشکسوتان،مراسمی ویژه این عزیزان نیز برگزار خواهیم نمود.

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش علامرودشت در پایان از دکتر سید محسن علوی نماینده مردم شریف شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی،فرماندار لامرد،رئیس اداره ورزش و جوانان لامرد به سبب حمایت های خالصانه و صادقانه آن ها در حوزه ورزش و جوانان بخش علامرودشت قدردانی نمود.

 بدون دیدگاه

نظر شما چیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.